Galéria šablón

Prvým krokom pri vytváraní vašej webovej stránky je výber jej dizajnu. Jednoducho si vyberte šablónu, ktorá vyhovuje vašim potrebám, pomocou zoznam kategórií vľavo.

Detaily šablony uvidíte kliknutím písmenka i .

Skontrolujete navrhované použitia pre konkrétnu šablónu.Ak ste spokojní s tým, ako šablóna vyhovuje vašim potrebám online prezentácie, kliknite na položku Použiť túto šablónu a zadajte ďalšie podrobnosti o svojej webovej stránke. 

Prečo si vybrať naše šablony:

  • Každý návrh šablóny vytvoril náš profesionálny dizajnérsky tím. Všetky vzory šablón boli vyvinuté tak, aby vyzerali bezchybne vo všetkých moderných prehliadačoch a mobilných zariadeniach.
  • Šablóny automaticky upravujú, či chcete odstrániť alebo pridať bloky. To poskytuje flexibilitu na získanie požadovaného webu, ale chráni vás pred nutnosťou napraviť chyby alebo mať neatraktívny web.
  • Každá šablóna webových stránok je vyvinutá a navrhnutá tak, aby poskytovala užívateľsky prívetivý mobilný zážitok. Šablónu môžete upraviť na akomkoľvek zariadení s vedomím, že bude mať konzistentný profesionálny vzhľad a dojem na všetkých platformách a na obrazovkách akejkoľvek veľkosti.
  • Každý návrh šablóny podporuje všetky typy obsahu vrátane popisov produktov, predstavenia tímov, posudkov, cien, rezervácie a kontaktných stránok. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o našich blokoch, navštívte tento návod.
  • Klepnutím na ľubovoľné miesto v šablóne aktivujete nastavenia a ponuky úprav. Upravte obsah na stránke a okamžite uvidíte, ako sa bude váš web pozerať na vašich návštevníkov.
  • Duplikujte ľubovoľný blok: ľahko duplikujte ľubovoľnú šablónu Blok alebo prvok a prispôsobte ich tak, aby ste neriskovali vzhľad hotových blokov.
  • Prominentné výzvy na akciu (CTA): vaša šablóna má veľa dobre viditeľných prispôsobiteľných tlačidiel, ktoré vyzývajú návštevníkov, aby vykonali požadovanú akciu
Aktualizované 12. júla 2021

Bol tento článok nápomocný?

Súvisiace články

Pridajte komentár