1. Domov
 2. Prvé kroky k vytvoreniu vášho webu v mobilných zariadeniach

Prvé kroky k vytvoreniu vášho webu v mobilných zariadeniach

Gratulujeme k vášmu prvému kroku k vytvoreniu krásnej, profesionálne navrhnutej webovej stránky! Sme radi, že vás týmto procesom prevedieme. Začnime!

1. Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je zaregistrovať si účet. Vstúpite do Galérie šablón, kde môžete preskúmať zbierku šablón webových stránok, ktoré môžete ihneď použiť. Vyberte štýl, ktorý vás osloví, a kliknite na tlačidlo Použiť túto šablónu. Tu je sprievodca, ktorý podrobnejšie popisuje Galériu .

4. Len čo si vyberiete šablónu, dostanete sa na krok 1 Sprievodcu nastavením stránky.

Krok 1: Pridajte požadované podrobnosti

V kroku 1 môžete urobiť nasledujúce:

Klepnite na pole a zadajte názov svojej webovej stránky. Názov webovej stránky môžete neskôr zmeniť v nastaveniach webových stránok.

V rozbaľovacej ponuke vyberte kategóriu vytváraného webu, napríklad obchod alebo internetový obchod.

Zadajte popis svojho webu. Tento krok je voliteľný a tento popis môžete kedykoľvek upraviť.

Po zadaní podrobností klepnite na tlačidlo Pokračovať.

Krok 2: Vyberte typ svojho webu

V kroku 2 Sprievodcu nastavením stránky môžete zvoliť typ webovej stránky, ktorú chcete vytvoriť. Máte nasledujúce možnosti:

 • Viacstránkový web: plne funkčný web s obrázkami a ukážkovým obsahom. Táto webová stránka je zostavená z niekoľkých profesionálne navrhnutých blokov, takže písma, obrázky a rozloženie sú optimalizované pre čo najlepší používateľský zážitok na akomkoľvek zariadení.
 • Vizitka: toto je jednostránkové digitálne predstavenie vášho podnikania, ktoré obsahuje stručné zhrnutie toho, čo robíte, relevantný obrázok a úplné kontaktné informácie. Vizitka môže slúžiť ako zástupný mini-web nahradzujúci stránku „Vo výstavbe“ alebo ako stavebný kameň pre váš viacstránkový web.
 • Prázdna šablóna: ak si nie ste istí – alebo si veríte v budovaní svojich webových stránok – môžete začať od prázdnej stránky a vyplniť ju blokmi vopred navrhnutými v úplnom súlade so štýlom šablóny.

Poznámka: Všetky farby, písma a efekty sú konzistentné vo všetkých blokoch, ktoré použijete na vytvorenie nového webu od nuly.

        Po výbere typu webu klepnite na Pokračovať a prejdite na krok 3.

Krok 3: Popíšte svoj web

V kroku 3 môžete pridať ďalšie obchodné podrobnosti, ako napríklad:

 • Vaše logo. V tomto článku sa dozviete viac o dôležitosti vášho loga.
 • Vaše obchodné meno
 • Popis činnosti

Poznámka: Pridanie všetkých týchto podrobností je v tejto fáze úplne voliteľné. Podrobnosti o svojej firme môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach webových stránok.

Po pridaní podrobností kliknite na Pokračovať. V opačnom prípade klepnite na odkaz Preskočiť tento krok.

Krok 4: Pridajte ďalšie podrobnosti o firme

V kroku 4 Sprievodcu nastavením stránky môžete poskytnúť ešte viac podrobností o svojej firme. Môžete pridať:

 • Obchodná adresa
 • Kontaktné údaje, ako napríklad e-mail, telefónne číslo
 • Pracovné hodiny
 • Odkazy na vaše profily na sociálnych sieťach

Poznámka: Pridanie všetkých týchto podrobností je v tejto fáze úplne voliteľné. Podrobnosti o svojej firme môžete kedykoľvek upraviť v nastaveniach webových stránok.

Po pridaní podrobností stlačte Pokračovať. V opačnom prípade klepnutím na odkaz Preskočiť tento krok môžete tieto podrobnosti pridať neskôr.

8. Dostanete sa do editora webových stránok, kde môžete pridávať bloky, upravovať nastavenia svojich webových stránok a pridávať obsah na svoje webové stránky.

9. Ak chcete zmeniť akýkoľvek obsah, klepnite na prvok stránky a vyberte jednu z ikon. V tomto príklade chceme zmeniť obsah webových stránok. Klepnutím na text otvoríte ponuku. Kliknutím na ikonu „pero“ zmeníte názov webovej stránky.

Dostanete sa do ponuky nastavení webových stránok, kde môžete zmeniť popis svojej webovej stránky.

10. Klepnutím na ikonu „ozubeného kolieska“ vstúpite do ponuky Nastavenia blokovania, kde môžete skontrolovať alebo zrušiť začiarknutie prvkov bloku, ktoré sa majú na stránke zobraziť. Po dokončení klepnite na Uložiť a zmeny sa použijú.

Viac o tom, ako upraviť nastavenia bloku, sa dozviete v tomto článku.

Blahoželáme! Úspešne ste nastavili svoj web na mobilnom zariadení.

Aktualizované 11. marca 2021

Bol tento článok nápomocný?

Pridajte komentár